Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak si objednat vestavěnou skříň: Postup krok za krokem

9. červenec 2014 - Rubrika: Interiér a nábytek - reaguj na článek

Vestavěné skříně jsou hitem v oblasti bytového nábytku. O jejich výhodách není třeba dlouze diskutovat, jde především o maximální využití prostoru v místnosti. Na co se však mnoho lidí ptá, je to, jakým způsobem se vestavěné skříně dají objednat.

Reklama

1. Vyplňte poptávkový formulář

Společnost JN Interier, která se specializuje na kuchyně na míru a právě vestavěné skříně, tuto problematiku řeší prostřednictvím svého webu. Zde stačí vyplnit poptávkový formulář, na jehož základě se vám během chvíle ozve zástupce společnosti a domluví se s vámi na dalších podrobnostech.

Vyplnění poptávkového formuláře je rychlé a velmi jednoduché. Stačí, abyste měli rozmyšleno, jaké parametry vaše nová vestavěná skříň bude mít, případně z jakých materiálů bude vyrobena.

2. Zvolte si materiály, doplňky a vybavení skříně

Sami si můžete zvolit výplň dveří. Ta se dá provést z lamina, případně ze skla, oblíbená je také varianta se zrcadlem, na výběr však máte i další možnosti.

Dále si v rámci poptávkového formuláře zvolíte doplňky a vybavení vestavěné skříně. Tedy krom jiného třeba to, kolik bude mít polic a zásuvek, případně zda zde bude koš na prádlo, držák na lavici apod.

3. Přiložte vaše návrhy

JN Interier vám vytvoří vestavěné skříně přímo na míru dle vašich představ. Aby se vaše představy sloučily s výrobcem, lze k poptávkovému formuláři přidat i soubory, v nichž budou například vaše náčrty či fotografie prostoru. To vše urychlí následné vyřízení objednávky a vy tak budete mít svou novou skříň již za pár dní.

Společnost JN Interier, jak jsem již v úvodu zmínil, vyrábí také kuchyně na míru. Na jejím webu se nachází fotogalerie kuchyní, díky níž si uděláte jasnou představu o tom, jaké styly jsou v současné době oblíbené a jak se s nimi zmíněná firma dokáže vyrovnat.

Foto: jninterier.cz

Komerční sdělení

-sad-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Stavíte dům? Pak se neobejdete bez základové desky , která je nezbytnou a klíčovou součástí každého domu. Proč se při budování základové desky spolehnout na profesionály než na Frantu z vedlejší vesnice?

Japonská zahrada: Postup, jak ji založit

Japonská zahrada: Postup, jak ji založit

VIDEO! V dnešní uspěchané době často jen těžko hledáme chvilku, kdy bychom v klidu seděli a meditovali. A většinou nám tomu chybí i vhodné místo, kde bychom nebyli ničím rušeni. Pokud si doma zařídíte japonskou zahradu, nejenže dáte vaší zahradě nebo terase nový vzhled, ale vytvoříte si i místo, kte…


TZ: Jarní potěšení pro vás i váš balkon

TZ: Jarní potěšení pro vás i váš balkon

Dalo by se říci, kolik budov, tolik různých druhů balkónů a teras. Balkón je ideálním místem pro odpočinek, slunění se i večerní posezení s přáteli. Právě tím je tento oblíbený prostor vystaven značné mechanické zátěži.

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.


TZ: 10 kroků, jak úspěšně prodat nemovitost

TZ: 10 kroků, jak úspěšně prodat nemovitost

V zájmu každého prodávajícího je prodat nemovitost bez velkých potíží, co možná nejdříve a hlavně za co nejlepší cenu. K úspěšnému prodeji vede poměrně dlouhá cesta.

Převedení hypotéky na nového majitele

Převedení hypotéky na nového majitele

Hypotéka nemusí být úvazek na celý život, tento úvěr si lidé sice berou většinou na 20-25 let. Málo se ale mluví o tom, že majitele hypotéky je možné změnit tzv. převedením, které je navíc poměrně jednoduché.