Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak rychle a jednoduše objednáte nábytek na zakázku

6. březen 2015 - Rubrika: Interiér a nábytek - Komentáře: 2

Nábytek na míru je vhodný do moderních domácností, v nichž nechcete mít v jednotlivých místnostech tuctové kousky z velkoprodejen. Na jeho výrobu však musíte nějakou dobu čekat. Dobu, kdy jej konečně budete moci doma začít používat, výrazně urychlíte, pokud zvolíte kvalitní obchod.

Reklama

Nábytkářská firma JN Interier, jež patří k významným tuzemským společnostem v tomto oboru, vám nabízí možnost nechat si vyrobit nábytek na míru, a to s rychlou dodávkou.

Sami si předem zaměřte prostor pro nábytek

Stačí jen, abyste udělali několik nezbytných úkonů, které celý proces objednání a dodání zboží urychlí. V první řadě si sami zaměřte prostor, v němž se bude nový nábytek nacházet. Měření přitom nemusí být na milimetry přesné. Jde jen o hrubou představu toho, jaké rozměry bude mít. Detailní zaměření prostoru provede technik firmy na základě vaší poptávky.

Objednávku urychlíte vyplněním online formuláře

Poptávku zadáte velmi jednoduše pomocí elektronického formuláře, který naleznete přímo na webových stránkách společnosti. Na základě jeho přijetí vás bude kontaktovat zástupce firmy, jemuž sdělíte svoji konkrétní představu o tom, jaký typ nábytku chcete pořídit.

Firma vám ráda poradí s výběrem vhodných materiálů, barevným provedením i dalšími aspekty, které ovlivňují celkový design a kvalitu nábytku.

Po sepsání smlouvy se dohodněte na přesném termínu montáže

Po odborném zaměření již můžete přistoupit k sepsání Smlouvy o díle. Na jejím základě uhradí zálohu, která činí 90% z celkové ceny. S technikem se pak domluvíte na přesném termínu dodání a montáže. Ve stanovený termín k vám přijede a nábytek smontuje.

Jak vidíte, objednávka nábytku na zakázku není nikterak složitá. Díky firmě JN Interier bych si troufl tvrdit, že není nijak zásadně pomalejší nežli v případě klasického nábytku. I na něj občas musíte několik dní čekat, přičemž zpravidla není tak kvalitní a ideální co do rozměrů a designu. JN Interier vyrábí nábytek na míru do všech místností – dětských pokojů, obývacích pokojů i kuchyní. Jak ukazuje fotogalerie kuchyní, její realizace jsou velmi precizní z hlediska designu.

Foto: jninterier.cz

Komerční sdělení

-gia-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Michael

pátek, 29. prosinec 2017
17:42

Vypadá to skutečně jednoduše, mám velmi dobrou zkušenost s objednáváním nábytku na míru přes Internet, když jsme s manželkou potřebovali nutně jídelní stůl, narazili jsme na tohoto českého výrobce: http://www.consulo.cz/jidelni-stul od kterého jsme dostali nádherný kus nábytku do naší kuchyně ;)


Napsal: Michael [Odpovědět]

kamcamamca

čtvrtek, 24. červen 2021
22:43

Také jsem přemýšlela, že si do svého malého bytu nechám vytvořit nějaký nábytek na zakázku, ale dost mě odrazovala cena... Nakonec jsem po dlouhém hledání narazila na tento web: http://www.greenmat.cz/nabytek-vasagle, který nabízí nábytek přesně takový, jaký jsem si představovala! Už ho mám doma asi půl roku a jsem stále nadšená. Pořád totiž vypadá, jako nový.


Napsal: kamcamamca [Odpovědět]


Čtěte také...

Malujte rychle a jednoduše: Prim hraje sádrová omítka

Malujte rychle a jednoduše: Prim hraje sádrová omítka

Tento způsob omítání je totiž jednoduchý, rychlý a zdravotně nezávadný. Navíc jím docílíte hladké a zářivé stěny. Ušetříte i na spotřebě materiálu. Sádrová omítka je z přírodního sádrovce a další výhodou je použití na veškerý typ zdiva interiéru.

Jak jednoduše a výhodně najít vhodnou hypotéku?

Jak jednoduše a výhodně najít vhodnou hypotéku?

Získat hypotéku není v dnešní době tak náročné, jak se možná domníváte. Je samozřejmé, že na hypoteční úvěry, které zavazují na dlouhá léta, nikdy nedosáhne úplně každý. Je zapotřebí mít dostatečnou bonitu, která je ovlivněna výší vašich pravidelných


Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Čas od času se u vás doma zjeví nečekaná návštěva a vy přitom nemáte uklizeno. Jak rychle uklidit, aby si o vás nemysleli, že nepořádek v domácnosti máte pořád?

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Máte pozemek a představu o tom, jak bude vypadat váš dům. Ten se staví od základů a zakládání staveb je důležitou součástí výstavby každého domu. Nechte si základovou desku udělat od profesionálů. Vyhnete se řadě nepříjemností.


Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Zdravé saunování můžete mít dostupné ihned. Nemusíte nikam docházet, nemusíte platit žádné vstupné. Saunu si totiž můžete vybudovat přímo u vás doma. Instalace sauny s infračerveným zářením je totiž jednoduchá, rychlá a má pozitivní vliv na zdraví.

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!