Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Dřevěná postel z masivu na míru: Jedině kvalitní zpracování zajistí, že nebude vrzat

17. duben 2014 - Rubrika: Interiér a nábytek - Komentáře: 1

Chystáte se na nákup nové postele do ložnice a zvažujete, jakému materiálu dát přednost? Klasiku představují dřevěné postele. Ty jsou i v dnešní době hodně oblíbené. Ale pozor, ne každý produkt je vhodný. Při nákupu si dejte pozor na to, jak kvalitně je postel vyrobena, respektive jakých technologických postupů bylo při realizaci použito.

Reklama

Nejlepší je, pokud si postele z masivu necháte vyrobit na zakázku. Pak totiž můžete ovlivnit, za jaké dřeviny bude vytvořena. Navíc si u výrobce můžete zjistit právě i přesný technologický postup. Zejména to, jakým způsobem je získáváno a opracováno dřevo, z něhož je výsledný produkt vytvořen.

Moderní technologické postupy při výrobě postelí

Dřevěné postele z masivu vyrábí firma Truhlářství Miček. K realizaci využívá moderních postupů. Záležet si přitom dává už na samotném výběru dřeva tak, aby mělo potřebné parametry a bylo naprosto zdravé. Postele realizuje především z výběrových dřevin, které jsou typické pro naše končiny – dubu, buku a borovice, případně i ze smrku, je-li to přáním zákazníka.

Dřevo je sušeno přímo v truhlářství

Důležité je zmínit, že Truhlářství Miček dřevo pro výrobu postelí suší samo, přírodně a pomalou cestou. Právě to je důležitým předpokladem k tomu, aby měly vyrobené postele z masivu dostatečně dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Nestane se tak, že by vám už po několika měsících postel začala vrzat, nebo se na ní objevily jiné zásadní nedostatky.

Lakování prodlužuje životnost postele

Z vrchu jsou pak veškeré produkty chemicky ošetřeny pomocí ekologických nátěrových hmot. Díky tomu je dřevo odolnější vůči vlhkosti a také případném poškrábání, zároveň není materiál nijak zdravotně závadný. Rovněž se prodlužuje životnost postele, která si navíc po dlouhou dobu uchovává svůj původní vzhled.

Objednávka

A jak si postele z masivu od Truhlářství Miček objednat? Stačí vyplnit online poptávkový formulář na webu firmy. Pokud máte vlastní návrh, stačí jej dodat v podobě fotografie. Případně si vyberete některý z typů, které nabízí přímo firma. Je jich více než 170.

Foto: truhlarstvimicek.cz

Komerční sdělení

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Ivana

neděle, 23. únor 2020
03:19

Právě postel z masivu máme také a nemůžu si ji vynachválit. Jediný problém je v tom, že má dost atypickou velikost a sehnat na ni nějaké prostěradlo, které by sedělo není vůbec jednoduché. Naštěstí jsem ale před časem narazila na tento obchod http://www.kvalitex.cz/prosteradla-se-vzorem/ kde přesně taková prostěradla mají. :-)


Napsal: Ivana [Odpovědět]


Čtěte také...

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.

TZ: Víte, jak dlouho přežijete v případě katastrofy? S-kit zajistí přežití 14 dnů

TZ: Víte, jak dlouho přežijete v případě katastrofy? S-kit zajistí přežití 14 dnů

Přírodní a živelné katastrofy, potravinové krize, kolapsy rozvodových sítí, energetické blackouty, občanské nepokoje a krizové situace, kdy selže ochranná role státu. Myslíte si, že tyto výjimečné okolnosti v Česku nemůžou nastat?


Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Také jste se ráno probudili celý rozlámaní, bolela vás hlava a vaše záda byla celá ztuhlá? A přitom by stačilo tak málo a váš spánek by se mohl stát kvalitním a především zdravým. Jak? To se dozvíte v mém dnešním článku.

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Chcete zamezit zlodějům přístupu do svého bytu? Pak nezapomeňte vstupní dveře opatřit kvalitní cylindrickou vložkou. Právě cylindrické vložky jsou jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků, které dokážou odradit velké procento zlodějů.


Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Neustále jste časově vytíženi a nestíháte jíst ovoce a zeleninu? Cítíte, že vaše tělo nemá v poslední době dostatečný přísun vitaminů, který si zaslouží? Je tady řešení! Úžasný Smoothie Maker- džusovač vás o tom rychle přesvědčí.

Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Najít ideální podlahovou krytinu je jedním z velkých úkolů při návrzích a realizacích interiérů. Všeobecně platí, že by i podlahy měly být v souladu s dalším vybavením či designem celé místnosti.