Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Bytový textil oživí interiér bytu

22. březen 2011 - Rubrika: Interiér a nábytek - reaguj na článek

Čekáte návštěvu, která se vás vždy zeptá, co máte v bytě nového? Chcete překvapit své přátele novým interiérem, ale nemáte peníze na nákup nové sedačky nebo stolku? Nebo na vás jen dolehla jarní nálada a chcete si „udělat jaro“ také doma? Řešením je bytový textil!

Reklama

Bytový textil, jako jsou polštáře, závěsy, koberečky nebo povlečení, dokáže v interiéru zázraky za málo peněz. Většina řetězců, které prodávají nábytek, navíc čas od času pořádají výprodeje, kde se nechají sehnat zajímavé kousky. Na škodu také není zajít do bazaru s nábytkem, kde při troše štěstí můžete nakoupit zajímavé kousky.

Obývací pokoj a bytový textil

Bytový textil dokáže interiér velmi zútulnit. Do obývacího pokoje si nakupte dostatek polštářů, které oživí vaši starou sedací soupravu. Pokud je ošoupaná nebo jsou na ní skvrny, které nemůžete odstranit, použijte zajímavý přehoz. Na plovoucí podlahu položte kobereček.

Koberec. Zdroj: IKEA
Koberec. Zdroj: IKEA

Ložnice a jarní povlečení

Venku je jaro. Udělejte si ho i v ložnici. Tmavé povlečení schovejte do skříně a povlečte si peřiny veselími barvami. K jarní náladě vám pomůže zelená nebo žlutá. Pozor si dejte na červenou – na někoho může působit agresivně, což by se mohlo negativně promítnout do kvality vašeho spánku.

Povlečení. Zdroj: IKEA
Povlečení. Zdroj: IKEA

Záclony a závěsy

Novou tvář dají interiéru záclony a závěsy. Závěsy můžete nakoupit v zajímavém designu. Jarní vzezření dají vašemu domovu zelené nebo květinové závěsy.

Záclony. Zdroj: IKEA
Záclony. Zdroj: IKEA

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Podzimní vůně do bytu

Podzimní vůně do bytu

Vůně může mít povzbuzující, osvěžující, zklidňující i léčebné účinky. Do vůní se ale nezahalujeme jen my, ale i náš interiér. Interiérové vůně jsou velmi oblíbené a jejich nabídka je čím dál rozmanitější.

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.


Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Koupili jste byt, který je již staršího data a nevyhovuje požadavkům na moderní bydlení? Chcete se pustit do rekonstrukce panelového bytu, ale nevíte, jak na to? Podívejte se na několik tipů co a jak rekonstruovat.

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Družstevní byt je jednou z forem bydlení. Jedná se o byt, který je ve vlastnictví družstva. Každý družstevník pak platí nájem. V případě, že chcete koupit družstevní byt, měli byste se řídit následujícímu radami.


Možnosti financování družstevního bytu

Možnosti financování družstevního bytu

Koupě družstevního bytu se dá financovat různými způsoby. Ideální je, pokud máte dostatek vlastních finančních prostředků, v tom případě se nemusíte starat o to, jakým způsobem peníze na družstevní byt získat. Jenže zdaleka ne každý zájemce o družstevní byt může disponovat sumou, která je na pořízen…

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…