Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Vyhrajte v soutěži elektřinu na rok ZDARMA

27. červenec 2011 - Rubrika: Úspory a finance - reaguj na článek

Finanční náklady, které jsou spojené s bydlením, rok od roku rostou a mnozí majitelé domácností si začínají dělat starosti s tím, jak budou do budoucna schopni splácet účty za plyn či elektřinu.

Reklama

Právě například elektřina je dnes již dosti drahá. Vyšším platbám se však přeci jen dá vyhnout, neboť na českém trhu dnes v každém regionu působí hned několik dodavatelů elektrické energie, takže máme možnost v případě, že se nám nelíbí ceny našeho současné dodavatele, přistoupit ke jeho změně.

Změna dodavatele elektřiny s možností výhry

Změna dodavatele elektřiny může být velmi významným krokem k tomu, abychom za elektřinu platili výrazně méně nežli doposud. V současné době se navíc naskýtá jedinečná možnost, jak se na celý rok zbavit nutnosti platit za účty za elektřinu, neboť od 25.7.2011 do 31.10.2011 probíhá soutěž „Vyhrajte elektřinu na rok ZDARMA“. hlavní podmínkou této soutěže je to, že si sjednáte a realizujete převod elektřiny z Vašeho současného dodavatele na společnost Europe Easy Energy.

Vyhrajte elektřinu na rok ZDARMA

Soutěž „Vyhrajte elektřinu na rok ZDARMA“ je skvělou příležitostí, jak výhodně přestoupit k jinému dodavateli elektrické energie a kromě lepších cen mít možnost po celý rok za elektřinu neplatit vůbec nic.

Do soutěže je možné se přihlásit přes několik webů, které provozuje společnost AdFinance s.r.o., tedy například přes internetový portál ušetřeno.cz.

Soutěž platí pro domácnosti

Je důležité zmínit, že soutěž „Vyhrajte elektřinu na rok ZDARMA“ je určena výhradně pro domácnosti, nikoliv pro ty, kteří odběr elektřiny využívají pro potřeby podnikání. Jste-li fyzickou osobou starší 18 let a máte trvalý pobyt na území ČR, pak se můžete této soutěže o elektřinu na rok zdarma účastnit.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Fotovoltaická elektrárna na střeše: Vyrábějte si levně vlastní elektřinu

Fotovoltaická elektrárna na střeše: Vyrábějte si levně vlastní elektřinu

Cena elektřiny rok od roku stoupá. Také už vás nebaví platit vysoké faktury za energii? Pořiďte si na střechu vašeho domu fotovoltaickou elektrárnu a vyrábějte si doma vlastní elektřinu!

Šetřete doma elektřinu!

Šetřete doma elektřinu!

Jaký byl váš poslední účet za elektřinu? Říkáte si, že už s těmi vysokými částkami za energie musíte něco udělat? Jak ale na to? Nevěste hlavu – v každé domácnosti existuje velký potenciál úspor. Poradíme vám, kde je hledat!


Pěstování bylinek doma: Bazalka po celý rok

Pěstování bylinek doma: Bazalka po celý rok

Bylinky a nejrůznější koření se opět vrací do našich kuchyní. Nevíte, jak si doma bylinky vypěstovat a do jakých pokrmů je použít? Sledujte náš seriál, kde vám prozradíme, jak na to. Začínáme tím nejjednodušším – bazalkou.

Obklady a dlažby pro rok 2013: Trendy velí návrat k přírodě!

Obklady a dlažby pro rok 2013: Trendy velí návrat k přírodě!

V nabídce prodejců obkladů a dlažeb, které se využívají do prostoru koupelny, je možné vysledovat jednoznačný trend, kdy se tyto produkty snaží co nejvíce imitovat přírodní materiály. Koupelna pak vypadá na první pohled, jako by byla obložena dřevem či kamenem, přestože se jedná o imitaci.


Příští rok bude možné využít dotací z programu „Nová zelená úsporám“

V minulých dnech mohli majitelé rodinných domů zaznamenat, že ministerstvo životního prostředí vyhlásilo pokračování programu Zelená úsporám. Jde o projekt, který nese název Nová zelená úsporám.

Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Zatímco solární kolektory vyrábějí elektřinu pouze ve chvílích, kdy svítí sluneční paprsky, větrné elektrárny dokáží produkovat elektřinu i v noci. Vítr totiž vane za každého počasí. Díky tomu může být domácí větrná elektrárna velmi žádoucím zařízením, které pomáhá zvýšit energetickou soběstačnost d…