Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Schodišťové sedačky pro imobilní lidi: Na rovná i točitá schodiště

15. březen 2015 - Rubrika: Moderní dům - reaguj na článek

Dříve jste možná běhali do schodů rychle a pohyb vám nedělal žádné problémy. Jenže s přibývajícím věkem nebo díky následkům úrazu se pro vás výstup do schodů stal namáhavou záležitostí. Řešením jsou schodišťové sedačky.

Reklama

Schodišťové sedačky pro každého

Schodišťové sedačky neboli elektrické židlové výtahy na schodiště jsou výbornou pomůckou pro všechny, kterým dělá problém vyjít schodiště. Díky nim se pohodlně dostanete do ložnice nebo pracovny, která je umístěna v poschodí vašeho domu.

Schodišťové sedačky můžete umístit na jakýkoli typ schodiště. Většina dodavatelů nabízí nejen jejich instalaci, ale také servis. Pak už jen stačí, abyste se pohodlně usadili a nechali se dovést až nahoru.

Nemusíte se bát, že v případě výpadku elektrického proudu zůstanete „viset“ v půli schodiště. Schodišťové sedačky jsou napájeny energií z baterií, které zajistí, že sedačka bude fungovat i v případě výpadku elektřiny.

Schodišťové sedačky i na točitá schodiště

Schodišťovou sedačku můžete využít v interiéru i v exteriéru. Není tedy problém instalovat ji na venkovní schodiště, pokud vám dělá problém vyjít schody vedoucí do vašeho domu nebo bytu.

Problémem nejsou ani točitá schodiště. Na trhu totiž seženete také schodišťové sedačky pro tento typ schodišť.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Lze opravit staré schodiště a má to vůbec cenu?

Lze opravit staré schodiště a má to vůbec cenu?

Ve starších rodinných domech si často majitelé stěžují na vrzající schody. Dalším problémem jsou také vyšlapaná místa, kvůli nimž je chůze po schodišti často nejen nepříjemná, ale také dosti náročná, skoro by se dalo říci, že až riskantní. Lze ale opravit staré schody a má to vůbec cenu?

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Mezi nejoblíbenější wellness procedury patří v současné době masáž lávovými kameny. Ptáte se, co je na ní tak výjimečného? Dají se lávové kameny využít i pro domácí masáž?


Pozemky Zámecké zahrady: Pro stavbu domu v okolí Prahy

Pozemky Zámecké zahrady: Pro stavbu domu v okolí Prahy

Moderní trend při hledání nového bydlení pro rodinu je zřejmý. Kvůli snadnějšímu získání pracovních příležitostí, lepší infrastruktuře a kvalitě života mnoho lidí hledá novostavby v Praze či jejím blízkém okolí. Nemusí se nutně jednat přímo o bydlení v centru Prahy, i menší obce v okolí našeho hlavn…

Domov může být rájem pro alergiky

Domov může být rájem pro alergiky

Čím dál více se ve větších městech rozmáhají alergie způsobené moderním životním stylem. Podle epidemiologických studií zaviní znečištěné ovzduší úmrtí až 300 tisíc občanů EU ročně. Lidé se špatnou aktivací protilátek na prach nebo pyl ale mají možnost najít útočiště v nízkoenergetických domech a by…


Jak vybrat vhodnou žehličku a rady pro žehlení

Jak vybrat vhodnou žehličku a rady pro žehlení

Žehlení je činností, která je nudná, ale v domácnosti se jí nevyhneme. O tom, jak správně vybrat žehličku a rady ohledně žehlení - to vše se dozvíte v následujícím článku.

Americká hypotéka - charakteristika a podmínky pro její získání

Americká hypotéka - charakteristika a podmínky pro její získání

Při financování bydlení mnoho lidí využívá hypotéky. Klasické hypotéky jsou účelové, žadatelé tak musí dokládat, nač budou peníze využity. V poslední době ale také roste obliba speciální, takzvané Americké hypotéky.