Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

SOUTĚŽ: Staňte se fanouškem Smolíčka a vyhrajte snídaňový set

30. duben 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Máte doma miminko, batole nebo už většího školáka? Pak se určitě nevyhnete zařizování nebo občasné obměně dětského pokoje. Sledujte novinky a slevy v oblasti dětského nábytku na facebookových stránkách internetového obchodu Smolíček a vyhrajte dětský snídaňový set.

Do soutěže o veselý snídaňový set, se kterým se každá snídaně vašeho děťátka stane zábavou, se můžete zapojit snadno. Nebojte se, nebudeme vás zkoušet ze žádných vědomostních otázek. Stačí, pokud se od 1. do 31. května stanete fanouškem Smolíčkova dětského nábytku na Facebooku. Z nových fanoušků počátkem června vylosujeme šťastného výherce dětského snídaňového setu v hodnotě 729 Kč.

Smolíček – kvalitní dětský nábytek

Smolíček je internetový obchod s kvalitním dětským nábytkem. V jeho nabídce najdete produkty řady renomovaných výrobců dětského nábytku. Nakoupit zde můžete dětské postýlky, kompletní dětské pokoje, kolébky a košíky, jídelní rostoucí židličky, ale také doplňky do dětských pokojů.

Protože chce být internetový obchod Smolíček blíže svým zákazníkům, rozhodl se počátkem dubna spustit také svoje facebookové stránky, na kterých najdete fotogalerie, pozvánky na zajímavé akce a výstavy, informace o aktuálních slevách a akčních nabídkách. V neposlední řadě je zde prostor pro diskuzi, sdílení názorů a zkušeností.

Základní informace k soutěži

  • Soutěž probíhá od 1. do 31. května
  • Do soutěže se zapojíte tak, že se stanete fanouškem Smolíčka na Facebooku (soutěž neplatí pro stávající fanoušky)
  • Slosování účastníku proběhne počátkem června 2012 a vítěze budeme kontaktovat prostřednictvím Facebooku
  • Výherce obdrží dětský snídaňový set v hodnotě 729 Kč

Zdroj fotografie: Smolíček.com

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vyhrajte v soutěži elektřinu na rok ZDARMA

Vyhrajte v soutěži elektřinu na rok ZDARMA

Změna dodavatele elektřiny může být velmi významným krokem k tomu, abychom za elektřinu platili výrazně méně nežli doposud. V současné době se navíc naskýtá jedinečná možnost, jak se na celý rok zbavit nutnosti platit za účty za elektřinu, neboť od 25.7.2011 do 31.10.2011 probíhá soutěž „Vyhrajte el…

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Ve volném čase většina z nás alespoň několikrát týdně usedá k televizním obrazovkám. Sledování televize patří mezi nejrozšířenější druh odpočinkové zábavy. Abychom si mohli televizní pořady, filmy a seriály doma vychutnat v plné míře, je dobré si pořídit kvalitní televizor a satelitní techniku, kter…


Digitální příjem: Jak na něj pohodlně přejít?

Digitální příjem: Jak na něj pohodlně přejít?

Televize prochází vývojem od doby, kdy vznikla. Neznamená to ovšem, že se mění jen samotné přístroje – od černobílých po barevné a nyní dokonce 3D televize. Vývojem prochází také příjem. Jak snadno přejít z analogového na digitální příjem?

Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby představují nezbytnou součást každého kancelářského provozu, bez nichž by se plnohodnotný chod neobešel. Co vše si lze pod širokým pojmem kancelářské potřeby představit? Kde je nejlépe nakoupit?


Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Venkovní bazény jsou velmi oblíbenými doplňky u mnoha rodinných domů. Mít na zahradě postavený bazén znamená, že už nemusíte pokaždé, když se chcete vykoupat nebo alespoň svlažit, běhat na plovárnu, k rybníku, řece nebo pod sprchu do koupelny. Na kolik vás ale vyjde pořízení nového bazénu a také nák…

Koberce s vysokým vlasem patří stále k současným trendům

Koberce s vysokým vlasem patří stále k současným trendům

Inovujete interiér Vaší domácnost a rádi byste pořídili kvalitní kusový koberec? Váš domov můžete zútulnit kusovými koberci koupenými v internetové prodejně společnosti Vopi.