Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Rondo Design: Jak probíhá realizace návrhu interiérů v podání odborníků?

1. únor 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Vybavujete byt, dům či kancelář a nevíte si rady? Nechte si poradit od odborníků v oblasti návrhu a realizace obytných a komerčních interiérů. Nechte si kolem sebe vytvořit prostor, který bude na míru právě vám!

Zařizujete byt a nevíte si rady, jak ho vybavit? Rádi byste se doma cítili příjemně, rádi byste, aby interiér vyzařoval něco z vás? Právě pro vás jsou zde návrhy interiérů od Rondo Design.

Poradí vám, jak zařídit byt, dům, kancelář, renovovat kavárnu nebo jen doladit stávající interiér. Interiérový design sehrává v zařizování těchto prostor velmi důležitou úlohu. Vždyť právě domov, kancelář či jakýkoli prostor, kde trávíte svůj čas, by měl odrážet váš životní styl a přání.

Realizace interiérů

Zajímá Vás, jak spolupráce s odborníky v oblasti realizace interiérů vypadá? Nejprve vás zkontaktuje bytový architekt, který zjistí vaše požadavky a přání na interiéry. Poté dojde k vypracování optimální nabídky k zajištění vašich požadavků.

Následně design studio vypracuje návrh řešení interiéru ve 2D a 3D, představí vám navrhované materiály a zařizovací prvky. Pokud se vám návrh bude líbit, může vám pomoci i se zkontaktováním ověřených realizačních firem a samotnou realizací. Můžete se pak těšit, že váš bytový design bude opravdu stát za to.

Komerční sdělení Rondo Design
www.rondodesign.cz

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ULM05ts0

úterý, 3. leden 2017
23:47

coinntue with the the good work on the blog. I love it. Could maybe use some more updates more often, but iÂ’m quite sure that you got more or better things to do , hehe. =p


Napsal: ULM05ts0 [Odpovědět]


Čtěte také...

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.

Jak namíchat barvy na malování interiéru

Jak namíchat barvy na malování interiéru

Na malování interiéru si řada lidí zve odbornou malířskou firmu, která provede všechny potřebné záležitosti - od přípravy na malování, přes namíchání barev, vymalování až po závěrečný úklid. Je však spousta kutilů, kteří si raději vymezí nějaký ten den volného času a do vymalování bytu se pustí sami…


Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Stavíte dům? Pak se neobejdete bez základové desky , která je nezbytnou a klíčovou součástí každého domu. Proč se při budování základové desky spolehnout na profesionály než na Frantu z vedlejší vesnice?

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Pokud se chceme sami pustit do malování bytu a jeho místností, pak je třeba si dát záležet hlavně na výběru barvy. Malířské barvy musí být pokud možno co nejkvalitnější, to znamená dostatečně kryjící a trvalé.


Japonská stěna: Jak funguje a jak se ovládá

Japonská stěna: Jak funguje a jak se ovládá

Japonské stěny se v domácnostech používají jako alternativa ke klasickým roletám, žaluziím a závěsům. Představují moderní řešení, které slouží ke stínění interiéru a zároveň mohou také oddělovat větší prostory. Jejich využití může být velmi rozmanité

TZ: Jak má vypadat dokonale vyladěná koupelna? Důležitou roli hraje kvalita topení

TZ: Jak má vypadat dokonale vyladěná koupelna? Důležitou roli hraje kvalita topení

TZ: Hledáte vhodné topení do koupelny? Pod značkou KORALUX si můžete vybrat z mnoha typů a několika barevných provedení koupelnových radiátorů a topení tak sladit s barvou koupelny. K dispozici jsou tato otopná tělesa s rovnými i prohnutými trubkami,