Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Párty stany pro soukromé i veřejné akce

14. červen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Na zahradě u domu se v letních měsících dají pořádat různé oslavy, večírky, párty a společenská setkání s rodinou, přáteli či třeba kolegy z práce. Abychom nic neponechali náhodě a nenechali se zaskočit nepříznivým počasím, je dobré vyřešit otázku nějaké střechy nad hlavou, kam se budeme moci schovat před případnými dešťovými kapkami. Ideální jsou pro tento účel párty stany.

Párty stan není klasickým stanem do kempu

Párty stany rozhodně nelze zaměňovat s klasickými kempinkovými stany. V nich bychom asi těžko hledali útočiště pro deset a více osob, navíc bychom si v nich zcela jistě neužili moc zábavy. Párty stany mají mnohem větší kapacitu, není výjimkou ani kapacita v řádu desítek osob. Samozřejmě lze pořídit i menší varianty, které pro vaše potřeby a zahradu budou asi vhodnější.

Inspirace a nákup párty stanu

Pakliže nemáte ponětí o tom, jak takové párty stany vypadají, pak se dojděte podívat na nějakou akci ve městě, kde určitě v tomto období právě párty stany nebudou chybět. Pro lepší představu, jak párty stany vypadají a jaké mají vlastnosti a funkce, se můžete podívat také na internetové stránky Hawaj.cz. Tento internetový obchod nabízí kvalitní party stany mnoha velikostí. K dostání jsou zde malé párty stany ve velikostech pouhých 3x6 metrů, které se vejdou prakticky na každou zahradu před domem. Pořídit si však můžete také XXL párty stany o velikostech třeba 24x8 metrů, které jsou už vhodné i pro pořádání skutečně monstrózních soukromých akcí či různých veřejných posezení.

Aby vás nepřekvapilo nepříznivé počasí

Párty stany se v letním období rozhodně neztratí. Česká republika nepatří mezi země, kde by celé léto nespadla ani kapka deště. Nepříznivé počasí nás může zastihnout zrovna v době, kdy máme dlouho dopředu naplánovanou nějakou akci na zahradě. Bez párty stanu se pak takováto akce musí zrušit nebo přesunout do vnitřních prostor, což ale není zrovna ideální řešení. Pokud si pořídíte párty stan, máte vystaráno a ani déšť vám akci nepřekazí.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: hawaj.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

I v dnešní době je stále hodně lidí, kteří se nechají napálit podomními prodejci, anebo jsou nějakým způsobem obelstěni na různých prodejních a předváděcích akcích. Takovými zákazníky jsou často starší lidé, kteří jsou až příliš důvěřiví.

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Tip pro vaše zdraví: Lávové kameny pro regeneraci organismu

Mezi nejoblíbenější wellness procedury patří v současné době masáž lávovými kameny. Ptáte se, co je na ní tak výjimečného? Dají se lávové kameny využít i pro domácí masáž?


Zdící materiály pro stavbu domu

Zdící materiály pro stavbu domu

Základem každého domu je zdivo. Právě jeho výběr a vlastnosti mohou podstatně ovlivnit kvalitu bydlení. Při výběru zdících materiálů bychom se měli orientovat především dle toho, jaké má zdivo tepelně izolační vlastnosti, jaká je životnost materiálu a konstrukce jako celku, dále bychom se měli zaměř…

Představujeme náš magazín pro ženy

Představujeme náš magazín pro ženy

Zajímá vás móda, krása, relax, sex a vztahy? Chcete být neustále v obraze a působit na své okolí in? Navštivte portál veStylu.cz a inspirujte se.


Pár tipů pro zavařování okurek

Pár tipů pro zavařování okurek

Právě v těchto týdnech nastává doba, kdy je ideální zavařovat okurky. Kdo by neměl rád zavařované okurky k jídlu ( nebo také po probdělé noci). Pokud máme vlastní zahrádku s okurkami, stačí okurky sklidit a zavařit, máte pak na celý rok vystaráno. V tomto článku Vám přineseme pár tipů, které mohou p…

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.